Cześć!

Mam na imię Kasia. Bardzo mi miło, że mogę Cię gościć w LILUMEE. Stworzyłam to miejsce, abyś mogła - czy też mógł - poczuć się przede wszystkim sobą. LILUMEE jest spełnieniem moich marzeń - to prawdziwa pasja i najważniejszy projekt w moim życiu. To także mój manifest, jako przedstawicielki młodego pokolenia. Pokolenia, dla którego istotna jest ekologia, wzajemny szacunek i tolerancja. W LILUMEE odnajdziesz akceptacje, autentyczność i troskę. To w pełni inkluzywna przestrzeń, której sama szukałam w sieci. To miejsce da Ci poczucie pewności siebie oraz domowego ciepła. Każde z nas jest inne, ale łączy nas jedno - chcemy żyć w prawdziwym świecie. Dlatego LILUMEE pokazuje tylko otaczającą nas autentyczność.

LILUMEE - kilisy - 1
LILUMEE - kilisy - 2

Kim jestem?

Uwielbiam sernik, ale tylko bez rodzynek, a jogurt truskawkowy jem ze słonymi paluszkami. Prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz mnie w garsonce, ale w czerwonych martensach? Cóż…czemu nie!
A tak na poważnie… 
Połowa mnie, to dusza artystyczna. Uwielbiam estetykę i modę, dlatego przez jakiś czas prowadziłam bloga na ten temat. Z wykształcenia jestem dziennikarką oraz marketingowcem (czy istnieje feminatyw dla tego słowa?), a także certyfikowaną osobistą stylistką. Ukończyłam kurs kroju i szycia w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Druga połowa mnie jest bardzo zdeterminowana, analizująca świat i ceniąca profesjonalizm w każdym calu. Nieustannie szukam nowych rozwiązań i dokształcam się na wielu płaszczyznach. 

O LILUMEE

Ubrania LILUMEE są szyte wyłącznie w Polsce, w uroczym Łańcucie. To tutaj również znajduje się nasza siedziba. Istotna jest dla mnie transparentność i prawdomówność mojej firmy, dlatego w LILUMEE dbamy o środowisko. Materiały, których użyto do produkcji ubrań, są certyfikowane. Pakujemy je ekologicznie, a kolekcje są małe. Wspieramy także lokalnych przedsiębiorców i troszczymy się o dobro innych (w tym futrzaków). Cieszę się, że nasza wspólna droga dopiero się zaczyna i będziesz tutaj razem ze mną. LILUMEE jest miejscem oferującym Ci nie tylko komfortowe i jakościowe ubrania, ale przede wszystkim te istotne wartości, których tak brakuje dzisiejszym czasom. Jestem otwarta na Twoje sugestie, prośby i pomysły.

LILUMEE - kilisy - 3
close

Ulubione