Jaka bluza na lato?

Jaka bluza na lato?

Noszenie bluzy latem może się kojarzyć z koszmarem. Dlaczego? To chyba jasne… Wysokie temperatury nie zachęcają do okrywania się czymkolwiek, poza lekkimi, oddychającymi tkaninami, które choć trochę pozwolą nam zaznać ulgi. Do tego szklanka lemoniady z lodem i można jakoś funkcjonować, prawda?

Rozwiązanie na chłodne poranki

Znacie jednak to uczucie, gdy wychodząc o poranku, np. do pracy, jest Wam nieco chłodniej? Wiecie, że w ciągu dnia będzie upał, jednak o siódmej rano temperatura nie jest jeszcze na tyle optymalna, żeby wychodzić w krótkim rękawku. Co wtedy? Na ratunek przychodzi cudowna Daisy w kolorze ciemnozielonym, która jest naszą najcieńszą bluzą. Jest idealna na przejściowy czas, a do tego wygląda naprawdę stylowo, dzięki rozszerzanym rękawom. Pozostałe dwa modele Daisy (ciemnoróżowa oraz jasnoróżowa), są nieco grubsze od tej pierwszej, ale równie doskonale sprawdzą się podczas chłodnego poranka lub też wieczorem, gdy siedzimy na tarasie ze znajomymi.

Inne opcje

Drugim modelem bluzy, która jest również cienka, to moja ukochana Polly. To tzw. klasyk w szafie. Znany chyba wszystkim model bluzy, która jest nieco dłuższa, ma obszerny kaptur, długie rękawy zakończone ściągaczem oraz kieszeń na drobiazgi lub schowanie telefonu. Ta bluza pięknie wygląda w połączeniu z szortami lub do spódnicy. Do tego trampki lub ulubione sneakersy i możemy podbijać świat!

Mój ostatni letni klasyk, to bluza Kate. Jest również cienka i elastyczna, dzięki czemu można ją naprawdę fajnie wystylizować. Jej nieoczywisty, ciemnoszary kolor sprawia, że pasuje do niej dosłownie każdy dodatek. To idealna baza pod szalone stylizacje. Ja często zakładam ją na kwieciste sukienki lub do rozszerzanych lnianych spodni. Do tego akcesoria w ulubionym kolorze i gotowe!

Mam nadzieję, że ten tekst choć odrobinę pomógł Wam w przedstawieniu naszych bluz idealnych na okres letni. Cieszcie się z tego czasu i korzystajcie ile tylko można.

close

Ulubione